stats
Engelleyiciyi kapattım!

Türkiye'nin Askeri Haber Portalı. Tüm, subay, astsubay, uzman jandarma, uzman çavuş, sözleşmeli erbaş/er ile sivil memur haberleri...

OYAK OTOMOBİL KAMPANYASI AÇIKLANDI!

OYAK'ın üyelerine sunmuş olduğu özel fırsatlar içeren otomobil....

OYAK OTOMOBİL KAMPANYASI AÇIKLANDI!
 • 15 Mart 2017, Çarşamba 19:08

 

OYAK'ın üyelerine sunmuş olduğu özel fırsatlar içeren otomobil kampanyası OYAK'ın resmi sitesinde yayınlandı.

 

 

 

OYAK  İNTERNET SAYFASINDA AÇIKLADI! 

 

 

OYAK Üyeleri ve BDEGS İştirakçilerine Yönelik Otomobil Kampanyası ilişkin detaylar internet sitesinden duyuruldu. 

 

 

 

İŞTE O AÇIKLAMA

 

 

51’inci Olağan Genel Kurul’un, “üyelere uygun koşullarda otomobil sahibi olmalarını sağlamak üzere “filo bazlı” satış esasına benzer şekilde minimum fiyatlı standart modeller içerecek kampanyalar düzenlenmesi uygulamasına devam edilmesi”  şeklindeki 2 No.lu temennisi doğrultusunda yürütülen çalışmalar çerçevesinde iştirakimiz MAİS tarafından OYAK Üyeleri ve BDEGS İştirakçilerine yönelik olarak bir otomobil kampanyası düzenlenmiştir.

 


OYAK Üyeleri ve BDEGS İştirakçileri bu kampanyada sağlanan ayrıcalıklı şartlar ile Renault ve Dacia markalı otomobillere sahip olabilecekler ve önerilen anahtar teslim fiyatlarla hazırlanan kampanya ile otomobil bedeline gelebilecek zamlardan etkilenmeyeceklerdir.

 


OYAK Üyeleri ve BDEGS İştirakçilerine Özel Otomobil Kampanyası 15 Mart 2017 - 15 Nisan 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanya ve ilgili teslim dönemleri stoklar ve fabrika kontenjanları ile sınırlıdır.

 


Kampanyada üç ayrı teslim dönemi (2016 model yılı otomobiller (Talisman ve Megane HB) için hemen, Yerli Otomobiller için Haziran 2017 - İthal otomobiller için Temmuz 2017) bulunmaktadır.

 


Kampanyada aşağıdaki modeller yer almaktadır;

 


Yerli otomobiller : Clio, Clio Sport Tourer, Megane Sedan

 


İthal otomobiller : Symbol, Captur, Megane HB, Kadjar, Talisman, Lodgy, Sandero, Logan MCV, Duster

 

 


Hemen teslim edilecek otomobiller (Talisman ve Megane HB) 2016  yılı model, Haziran - Temmuz döneminde teslim edilecek otomobiller ise 2017 yılı modeldir. 

 


Kampanyaya dahil versiyonların fiyatları ve ödeme koşulları ile ilgili detaylı bilgi için kampanya dahilindeki Renault Mais Şubeleri ile irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca, bu bilgilere Kampanya Bilgilendirme 2017 , Kredi Tablosu ve Urun_Ozellikleri , 2016MY OYAK Üye Kampanyası Fiyatlar , 2017MY OYAK Üye Kampanyası Fiyatlar linklerinden ulaşabilirsiniz. 

 

***

 

 

OYAK ÜYELERİNE ÖZEL OTOMOBİL KAMPANYASI

 

 

Bu kampanyada OYAK Üyelerine ve OYAK Bağışa Dayalı Emekli Geliri Sistemi İştirakçilerine sağlanan ayrıcalıklı şartlar ile Renault ve Dacia otomobillere sahip olabileceksiniz. Sabit fiyatlardan oluşan ve önerilen anahtar teslim fiyatlarla hazırlanan kampanya ile otomobil bedeline gelebilecek zamlardan etkilenmeyeceksiniz.

 

 

OYAK Üyelerine Özel Otomobil Kampanyası, sadece aşağıda listesi bulunan MAİS Şube Müdürlüklerimizin satış noktaları üzerinden gerçekleştirilecek olup, 15 Mart 2017 –  15 Nisan 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

 

 

Kampanyada aşağıdaki modeller yer almaktadır:

 

Yerli otomobiller : Clio, Clio Sport Tourer, Megane Sedan

 

 

İthal otomobiller : Symbol, Captur, Megane HB, Kadjar, Talisman, Lodgy, Sandero, Logan MCV, Duster

 

 

Kampanya kapsamında, Talisman modeli 2016 model yılı, Megane HB modeli 2016 ve 2017 model yılı, diğer modeller ise 2017 model yılı olarak sunulmaktadır.

 

 

Kampanyada 3 teslim dönemi vardır.

 

- 2016 Model yılı otomobiller (Talisman ve Megane HB) hemen teslim olup stoklarla sınırlıdır.

 

- Yerli otomobiller Haziran 2017’de teslim edilecektir.

 

 

- İthal otomobiller Temmuz 2017’de teslim edilecektir.

 

 

 

Ödeme Planları:

 

Bu kampanya kredili bir satış sistemi olup, 48 aya varan vadelerde kredilendirme imkanı sağlanmıştır. Bu kampanyada üyelerimiz otomobil kredilerini masrafsız ve komisyonsuz olarak kullanabileceklerdir. Kredilendirme Renault Finans / Dacia Finans tarafından yapılacaktır.

 

 

OYAK 2016 YILI NEMASI NE KADAR? TIKLAYINIZ...

 

 

SİSTEMİN İŞLEYİŞİ

 

 

ÖTV, nakliye ve diğer ödemeler teslimde peşin tahsil edilecek olup KDV, ÖTV, nakliye ve diğer ödemelerde meydana gelebilecek değişiklikler teslim ödemesine yansıtılacak olup tek seferde ödenecektir.

 

 

Otomobillere, dain ve mürtehin krediyi kullandıran finans kuruluşu olmak üzere kasko sigortası yaptırılacak olup, kredi süresince kasko sigortasının yenilenmesi zorunludur.

 

 

Anahtar Teslim Fiyatına kasko ve trafik sigortası bedeli dahil olmayıp teslimde ayrıca tahsil edilecektir.

 

 

 

Hemen teslim edilecek 2016 model yılı Talisman ve Megane HB modelleri stoklarla sınırlı olup, Haziran ve Temmuz aylarında teslim edilecek otomobiller, üretim tarihinde satılan model, tip ve özelliklerdeki ürünlerdir. MAİS, üretici firma şartlarına bağlı durumlar ile  mücbir sebepler halinde tip, opsiyon, renk değişikliği yapma hakkına sahiptir. Bu gibi zorunlu hallerde MAİS tarafından yapılacak tip, opsiyon değişikliklerinden dolayı oluşacak  (+) veya (-) fiyat farkları MAİS tarafından belirlenerek üyeden tahsil veya tediye edilir.

 

 

 

 

BAŞVURU

 

 

OYAK Üyelerimiz, kampanyaya sadece ekte listesi bulunan MAİS Şube Müdürlüklerimizin satış noktalarından birine başvurarak katılabileceklerdir. Bunun dışında mektup, faks vs. ile başvuru kabul edilmeyecektir.

 

 

Ancak finans kuruluşunca sağlanacak noter tasdikli özel bir vekaletname ile vekil tayin edilerek, MAİS Şubelerinde kampanyaya başvuru ve sözleşme imzalanması işlemleri gerçekleştirilebilecektir. OYAK Üyesi ile birlikte Vekilin de son aya ait ikametgah belgesi veya ikametgah belgesi yerine geçen (adlarına düzenlenmiş son 3 aya ait su, elektrik faturası vb.) belgelerin ve nüfus cüzdanının bulunması gerekmektedir.

 

 

Kampanyamız hemen teslim modeller için stoklarla, ileri ay teslim dönemleri için ise fabrika kontenjanlarıyla sınırlı olup, başvurular, model bazında MAİS sistemine başvuru sırasına göre kabul edilecektir.

 

 

Kampanyada OYAK Üyelik süresi şartı aranmayacak olup, bu kampanyadan otomobil alan OYAK Üyeleri, daha sonraki dönemlerde yapılacak kampanyalardan fatura tarihinden itibaren 1 yıl süre ile yararlanamayacaklardır.

 

 

Önceki dönemlerde OYAK Üye hakkını kullanarak peşin veya OYAK Üye Kampanyası kapsamında otomobil almış olan üyeler koşulsuz olarak bu kampanyaya da katılabileceklerdir.

 

 

Üyeler, kampanyaya kendi adlarına ve sadece 1 adet otomobil için başvurabileceklerdir. Otomobilin fatura ve ruhsatının OYAK Üyesi ve eşi adına olması durumunda,  mevzuat gereği kredi borçlusunun OYAK Üyesi olması, OYAK Üyesi eşinin de kefil olması gerekmektedir. Ruhsatta araç sahibi eş ise hak ve menfaat sahibi OYAK üyesi olmalıdır.

 

 

OYAK Üyeliği devam eden emekli üyeler ( Emekli Maaşı Sistemi üyeleri ), Bağışa Dayalı Emekli Geliri Sistemi İştirakçileri, daha önce OYAK üyesi olan Şehitlerin 1.derece yakınları (şehit eşi, anne-baba, çocuk)  ve daha önce OYAK üyesi olan Gaziler de aynı koşullarla bu kampanyadan yararlanabileceklerdir.

 

 

Özürlü çocuk sahibi OYAK Üyeleri, otomobil alımında kendilerine yasa ile tanınan hakların yanı sıra güncel OYAK Üye Kampanyası fiyatlarından da yararlanabileceklerdir. Ancak bu kapsamdaki Üyelerimizin kredi başvurularının kabul edilip edilemeyeceği ( özürlülük çeşidi, özürlülük derecesi ve finans kuruluşunun mevzuatına göre değişmekte olduğundan ) finans kuruluşunun tasarrufundadır.

 

 

Kampanyaya katılabilmek için başvuru sırasında MAİS Şubeleri ve/veya finans kuruluşu tarafından OYAK Üyelerinden ve kampanyaya katılma hakkı bulunan kişilerden istenecek belgeler:

 

 

 

-TC kimlik numarası içeren nüfus cüzdanı fotokopisi ( imzalı )

 

 

-Son aya ait ikametgah belgesi veya adres belgesi yerine geçen (adlarına düzenlenmiş son 3 aya ait su, elektrik faturası vb.) belge

 

 

-OYAK Üyesi olduğuna dair aşağıdaki belge alınacaktır.

 

 

a-OYAK Üyeliği zorunlu olan personel için, Birlik Komutanlığı'ndan OYAK Üyesi olduğuna dair ve üye numarasını da belirten imzalı ve mühürlü belge

 

b-OYAK Üyeliği isteğe bağlı olan uzman erbaş, sivil memurlar için görev yaptığı birlik/kurumun yetkili makamından alınmış OYAK Üyesi olduğuna dair ve üye numarasını da belirten imzalı ve mühürlü belge ile OYAK'ın %50 ve dahafazla sermayesine sahip olduğu şirketlerde çalışan personel için çalıştığı kurumun yetkili makamından alınmış OYAK Üyesi olduğuna dair ve üye numarasını da belirten imzalı ve şirket kaşesi olan belge

 

 

c-Daha önce OYAK üyesi olan Şehitlerin 1.derece yakınları (şehit eşi, anne-baba, çocuk)  ve daha önce OYAK üyesi olan Gaziler için durumlarıyla ilgili Sosyal Güvenlik Kurumundan alacakları hak sahipliği belgesi

 

 

Not : OYAK Emekli Maaşı Sistemi (EMS) üyeleri ve OYAK Bağışa Dayalı Emekli Geliri Sistemi (BDEGS) iştirakçilerinin üyelik kontrolleri kampanya kapsamındaki Mais Şubelerinde yapılacaktır.

 

 

BDDK’nun 31 Aralık 2013 tarihli, tüketicilerin binek otomobil edinimi amacıyla kullanacakları taşıt kredilerinin maksimum kredilendirme oranına ilişkin düzenlemesi çerçevesinde fatura bedeli 50,000 TL.na kadar olan araçlarda fatura bedelinin %70’ine, fatura bedeli 50,000TL.ni asan araçlarda ise fatura bedelinin 50,000TL.na kadar olan kısmının %70’i ve asan kısmının %50’si kredi kullandırılabilmektedir.

 

 

Kredilendirme imkan ve koşulları ( Kredi tutarı, kefil, rehin vb.) finans kuruluşu tarafından belirlenmektedir.

 

 

Kredi açıldıktan sonra yapılabilecek erken ödemeler ve kredi kapatma prosedürlerinin detayı hakkında bilgilendirme finans kuruluşu tarafından yapılacaktır.

 

 

 

PEŞİNAT - TAKSİT ve TESLİM ÖDEMELERİ

 

 

Peşinat ödemesi

 

 

Peşinat ödemeleri, açıklamaya MAİS Şubelerinden alınacak başvuru takip numarası ve üye adı-soyadı belirtilerek aşağıdaki hesaba yapılacaktır.

 

 

Garanti Bankası İstanbul Kurumsal Şubesi (381) 6258431 (IBAN No: TR910006200038100006258431) numaralı MAİS hesabı.

 

 

Peşinat ödemeleri başvuru tarihinden itibaren en geç 5 iş günü içinde yapılacak olup, açıklamada takip numarası kullanılacağından kesinlikle OYAK Üye numarası belirtilmemelidir.

 

 

Kampanya peşinatı asgari 3.000,- TL. olacaktır.

 

 

Kampanya peşinatının MAİS’in yukarıda belirtilen hesabı haricinde, diğer hesaplarına yatırılmaması gerekmektedir. Bu durum peşinatın üye hesabına geçememesinden kaynaklanacak teslimat gecikmelerine yol açabileceğinden, peşinatın yatırıldığı hesaba özellikle dikkat edilmesi önem arz etmektedir.

 

 

Ayrıca kampanyanın kontenjanla sınırlı olması nedeniyle, peşinatların eksik veya geç yatırılması, kontenjan hakkı kaybına neden olabilecektir. Bu tip bir durumla karşılaşmamak için üyelerin peşinatlarını zamanında ve eksiksiz yatırması gerekmektedir.

 

 

 

Teslim ödemesi

 

 

Teslim ödemesi, teslimatın yapılacağı MAİS Şubesinden alınacak bilgi doğrultusunda ilgili MAİS Şubesine veya banka hesabına yapılacaktır.

 

 

 

Kredi geri ödemesi

 

 

Kredi geri ödemeleri, kredi sözleşme tarihinden 1 ay sonra başlayacaktır.

 

 

Kredi geri ödemeleri, kesinlikle tarafınıza ödeme planı başlığı altında verilen ilgili finans kuruluşunun kredi numarasına yatırılacaktır.

 

 

MAİS’in peşinat hesabına yatırılacak kredi taksitleri, finans kuruluşu tarafından işleme alınamayacaktır. Bu hatalardan doğacak kredi taksit gecikme faizleri üyenin sorumluluğunda olup, finans kuruluşu tarafınıza gecikme faizi tahakkuk ettirecektir.

 

 

Kullanılacak kredilerin geri ödemeleri Akbank (masrafsız), Garanti Bankası, İş Bankası ve PTT şubelerinden yapılabilecektir.

 

 

 

TESLİMAT VE FATURALAMA

 

 

Peşinat ve kredi ödemelerinizi aksatmadan ödemeniz halinde, teslim dönemi geldiğinde, teslim ödemenizi de yaparak otomobilinizi başvuru yaptığınız MAİS Şubesinden teslim alabileceksiniz.

 

 

Teslimatlar, teslim aylarının 20. günü ile 30. günü arasında yapılacaktır. Teslimatların başvuru sırasına göre ve mümkün olan en kısa sürede yapılmasına özen gösterilecektir.

 

 

Otomobillerin teslimatı, ruhsatı çıkarıldıktan sonra yapılacaktır. MAİS, belirtilen teslim süresini hal ve koşullara bağlı olarak 30 iş günü kadar uzatabilir.

 

 

 

İPTAL

 

 

Üyenin sistemden ayrılmak istemesi durumunda ödemiş olduğu peşinat tutarından krediye tahakkuk etmiş bulunan KKDF+BSMV ile vadesi gelmiş ise taksit içindeki faizin vergisi ve zorunlu olarak yapılmış ya da yapılması gereken masraf bedeli düşülerek en geç 15 gün sonra belirttiği banka hesabına havale edilecektir.

 

 

 

SEÇENEK VE TİP DEĞİŞİKLİĞİ

 

 

Kampanya kapsamında seçenek, tip ve renk değişikliği talebi kabul edilememekte olup, kampanya başlangıcında otomobil seçiminin dikkatli yapılması gerekmektedir.

 

 

MAİS, üreticinin yaptığı opsiyon farklılıkları sebebi ile, zorunlu hallerde otomobillerin ekipman ve teknik özelliklerinde değişiklikler yapabilir.

 

 

 

 

KAMPANYA HAKKINDA BİLGİLENDİRME

 

 

Kampanya hakkında her türlü ayrıntılı açıklama; hafta sonu dahil her gün 09:00 – 18:00 saatleri arasında ekli listede bulunan MAİS Şube Müdürlüklerinden bizzat başvuru veya telefonla sağlanacak, bu saatler haricinde de ilgili telefonlardan kampanya hakkında gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılacaktır.

 

OYAK web sitesi (www.oyak.com.tr) aracılığı ile de kampanya hakkında gerekli bilgilendirme sağlanacaktır.

 

 

 

KREDİ GERİ ÖDEME TABLOSU VE OPSİYON DETAYLI FİYAT LİSTESİ DİP NOTLARI

 

 

 • Üyelerimizin kredi sözleşmelerinde finans kuruluşunun bu kampanya dahilinde uyguladığı özel faiz oranları yer alacaktır.
 • Kredi geri ödeme tablosunda yer alan, aylık faiz oranı ve taksit tutarları bilgi amaçlı olup, kredi taleplerinde finans kuruluşundan alınacak geri ödeme planları esastır.
 • Trafik tescil, ruhsat, plaka, nakliye, müşavirlik bedeli gibi ödemeler, kampanya tarihindeki  (İstanbul ili) bedeller olup, anahtar teslim peşin satış fiyatlarına dahil edilerek hesaplanmıştır. Bu kampanyada KDV, ÖTV’ deki değişiklikler veya yeni konulabilecek vergiler ile nakliye bedeli ve masraflarda (plaka-ruhsat, bandrol) farklılık olması halinde, söz konusu fark teslimde tahsil/tediye edilir.
 • Tüm iller için sabit nakliye bedeli uygulanmaktadır.

 

KREDİ GERİ ÖDEME TABLOSU VE FİYAT LİSTESİ KULLANIM AÇIKLAMALARI

 

 

ÖRNEK OLARAK;

 

 • Öncelikle üyemiz, almak istediği otomobilin anahtar teslim peşin satış fiyatını ve teslimde ödenebilecek bölümünü (Teslim Ödemesi) “Kampanya Fiyat Listesi”nde tespit etmelidir.
 • Bundan sonra yapılması gereken “Kredi Geri Ödeme Tablosu”nda kullanılacak kredi tutarının (A kolonu) ve kredi şartlarının tespit edilmesidir. (Kredi düzeyi tespit edilirken “Başvuru” başlığı altında bahsedilen BDDK’nun kredi düzeyi ile ilgili düzenlemesine dikkat edilmelidir)
 • MAİS hesaplarına gönderilmesi gereken peşinat tutarı hesaplanırken, satın almak istenilen otomobilin anahtar teslim peşin satış fiyatından, kullanılmak istenen kredi tutarı ve teslim ödemesi tutarı düşülmesi yeterli olacaktır.
 • İlgili otomobil için yapılacak olan vade farkı dahil toplam ödeme tutarı ise “Kredi Geri Ödeme Tablosu”ndaki, toplam kredi geri ödemesi (E kolonu) tutarına, hesaplanan peşinat tutarı ve teslim ödemesinin ilavesi ile mümkün olabilecektir.

 

SAYISAL ÖRNEK :                      (Megane Sedan Icon 1.5 dCi EDC 110 bg)

                                  

                                                         

                    Fiyat Listesi - 46.sıra                        

 

 

İlgili otomobilin anahtar teslim peşin satış fiyatı 99.700 TL., teslim ödemesi ise 29.500 TL.’dır. Kullanılacak kredi tutarının 50.000 TL. taksit adedinin de 24 ay olarak belirlendiğini varsayalım. (Taksit 2.437,5 TL.)

 

 

A.Bu kredi düzeyi için ödenmesi gereken peşinat tutarı 20.200 TL.’dır. (99.700 TL. – 29.500 TL. – 50.000 TL.)

 

 

B.Satın almak istenilen otomobilin vade farkı dahil toplam ödeme tutarına ulaşmak için, toplam kredi geri ödemesine (58.499,2 TL.), hesaplanan peşinat (20.200 TL.) ve teslim ödemesinin (29.500 TL.) ilave edilmesi yeterlidir.

 

Anahtar Teslim Peşin Satış Fiyatı              : 99.700 TL.

Teslim Ödemesi                                       : 29.500 TL.

Kredi Tutarı                                             : 50.000 TL.

Ödenecek Peşinat Tutarı                         : 99.700 – 29.500 – 50.000 = 20.200 TL.

Toplam Kredi Geri Ödemesi                     : 2.437,5*24 = 58.499,2 TL.

Vade Farkı Dahil Toplam Ödeme              : 58.499,2+20.200+29.500 = 108.199,2 TL.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2016 - 2017 MODEL OTOMOBİLLERİN KAMPANYA FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ....

 

 

KREDİ TABLOSU İÇİN TIKLAYINIZ....

 
HABERE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor
ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

 • S.Lig
 • 1.Lig
 • 2.Lig Kırmızı
 • 2.Lig Beyaz
    Takımlar O G B M Av P
1 İstanbul Başakşehir 13 9 3 1 14 30
2 Kasımpaşa 13 8 1 4 10 25
3 Galatasaray 13 7 3 3 8 24
4 Beşiktaş 13 6 3 4 7 21
5 Yeni Malatyaspor 13 6 3 4 6 21
6 Atiker Konyaspor 14 5 6 3 5 21
7 MKE Ankaragücü 14 6 2 6 -1 20
8 Antalyaspor 13 6 2 5 -3 20
9 Trabzonspor 13 5 4 4 2 19
10 Göztepe 13 6 0 7 -1 18
11 Bursaspor 13 3 7 3 1 16
12 Demir Grup Sivasspor 13 3 6 4 -4 15
13 Aytemiz Alanyaspor 14 5 0 9 -9 15
14 Erzurum BB 13 3 5 5 -3 14
15 Fenerbahçe 13 3 4 6 -5 13
16 Akhisarspor 13 3 3 7 -9 12
17 Kayserispor 13 3 3 7 -12 12
18 Çaykur Rizespor 14 1 7 6 -6 10
Şampiyonlar Ligi
UEFA
Alt Lig
    Takımlar O G B M Av P
1 Çaykur Rizespor 34 20 9 5 30 69
2 MKE Ankaragücü 34 18 9 7 21 63
3 Boluspor 34 18 6 10 23 60
4 Ümraniyespor 34 17 8 9 14 59
5 Erzurum BB 34 14 11 9 12 53
6 Gazisehir Gaziantep FK 34 15 8 11 19 53
7 Altınordu 34 15 8 11 10 53
8 Balıkesirspor 34 16 7 11 10 52
9 İstanbulspor 34 14 8 12 6 50
10 Vartaş Elazığspor 34 13 9 12 9 48
11 Giresunspor 34 13 8 13 6 47
12 Adanaspor 34 12 7 15 -15 43
13 Adana Demirspor 34 11 8 15 -3 41
14 Eskişehirspor 34 12 8 14 7 41
15 Denizlispor 34 10 8 16 -4 38
16 Samsunspor 34 7 15 12 -14 36
17 Manisaspor 34 7 3 24 -49 12
18 Gaziantepspor 34 2 4 28 -82 1
    Takımlar O G B M Av P
1 Hatayspor 34 23 7 4 48 76
2 Menemen Belediyespor 34 22 8 4 42 74
3 Afjet Afyonspor 34 21 7 6 31 70
4 Sivas Belediyespor 34 19 10 5 28 67
5 Keçiörengücü 34 19 7 8 36 64
6 Sancaktepe Belediyespor 34 16 11 7 26 59
7 İnegölspor 34 17 8 9 12 59
8 Sarıyer 34 13 5 16 -1 44
9 Tokatspor 34 11 10 13 -8 43
10 Etimesgut Belediyespor 34 11 9 14 -3 42
11 Kastamonuspor 34 12 4 18 -3 40
12 Eyüpspor 34 11 6 17 -10 39
13 Tuzlaspor 34 10 8 16 -9 38
14 Bodrumspor 34 10 8 16 -14 38
15 Amed Sportif 34 10 10 14 -4 37
16 Bucaspor 34 10 9 15 -9 36
17 Korfez SK 34 4 4 26 -48 13
18 Mersin İdmanyurdu 34 1 1 32 -114 -17
    Takımlar O G B M Av P
1 Altay 34 19 9 6 30 66
2 Bandırmaspor 34 19 7 8 22 64
3 Gümüşhanespor 34 19 7 8 25 64
4 Sanliurfaspor 34 19 6 9 21 63
5 Sakaryaspor 34 17 10 7 15 61
6 Bugsaşspor 34 15 11 8 20 56
7 Hacettepe Spor 34 15 11 8 16 56
8 Konya Anadolu Selçukspor 34 15 10 9 7 55
9 Niğde Belediyespor 34 14 7 13 -1 49
10 Kırklarelispor 34 11 9 14 -9 42
11 Kahramanmaraşspor 34 9 12 13 -14 39
12 Zonguldak Kömürspor 34 9 11 14 -14 38
13 Pendikspor 34 9 10 15 -13 37
14 Fethiyespor 34 8 12 14 -9 36
15 Fatih Karagümrük 29 9 4 16 -13 31
16 Nazilli Belediyespor 34 7 8 19 -24 29
17 Karşıyaka 34 6 9 19 -22 21
18 Silivrispor 34 2 11 21 -34 17
NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık